+90212 222 55 15  
  info@bilginmakina.com.tr
TR  
 
     Bilgin Otomasyon Mühendislik Makina Hidrolik Pnömatik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 
 
2003 yılında Perpa da Bilgin Makina Sanayi Ve Ticaret olarak açtığımız şahıs firmamız 2011 yılında Bilgin Otomasyon Mühendislik Makina Hidrolik Pnömatik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi ilave olarak kurulmuştur.

Firmamız Hidrolik, Pnömatik, Buhar ve Su sistemlerinde kullanılan döner bağlantı elemanlarının imalat, satış ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Demir Çelik- Plastik Enjeksiyon, İş makineleri ve Denizcilik gibi önde gelen Sektörlere hitap ederek, ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Hidrolik Filtrasyon ve Transfer ünitesinin de imalatı yapmaktadır. Yenilikleri ve kolaylıkları müşterilerine sunmaktadır. Satışını yaptığımız tüm ürünler geniş yelpazesi olan markalardır. Müşterileri için sorunsuz çalışacak, erken teslim malzemeler ile bir çok firmaya çözüm ortağı olmuştur.

Yeniliklere açık, kazançlı çıkmak isteyen tüm firmalarla çalışmaya hazırız. Teknik bilgimizle, yeni ve pratik çözümlerimizle her türlü desteği müşterilerimizle paylaşmaya hazırız.

-UNIVERSIAD ( ERZURUM KIŞ OLİMPİYATLARI )    

-TRABZON GENÇLİK OLİMPİYATLARI gibi büyük projelerden başarı ile çıkarak, Hidrolik gücünün neler yapabileceğini bir kez daha gördük.

Çalışma sistemimiz dürüstlüğümüz ve yaptığımız projelerde ve satışlarda çizgimiz aynıdır. Amacımız aynı çizgiyi koruyarak hep ileriye yönelmek olmuştur.

Yılların verdiği tecrübelerimiz ve teknik bilgilerimizle sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Doğru zamanda doğru adreste buluşalım.

Saygılarımızla


Bilgin Otomasyon Mühendislik Makina Hidrolik Pnömatik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Telefon : +90212222 55 15   Faks : +90212210 74 39 
Perpa Ticaret Merkezi, B Blok Kat:11 No:2015 Şişli İSTANBUL 

www.bilginmakina.com.tr