+90212 222 55 15  
  info@bilginmakina.com.tr
TR  
 
     Bilgin Otomasyon Mühendislik Makina Hidrolik Pnömatik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 
 
2003 yılında Perpa da Bilgin Makina Sanayi Ve Ticaret olarak kurulan firmamıza 2011 yılında Bilgin Otomasyon Mühendislik Makine Hidrolik Pnömatik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi ilave olarak kurulmuştur. Firmamız Hidrolik, Pnömatik, Buhar sistemlerinde kullanılan malzemelerin satış ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Demir Çelik- Plastik Enjeksiyon ve İş makineleri gibi önde gelen Sektörlere hitap eden, piyasaya göre daha ucuz ve kaliteli bir ürünü pazarlamaktadır. Firmamızın en büyük kazancı müşteri memnuniyetidir. Firmamız bu ilkeyi kendine hedef almıştır. Kaliteli ürün, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti firmamızın prensiplerindendir. Bunun yanında firmamız Hidrolik Filtrasyon ve Transfer ünitesinin de imalatı yapmaktadır. Firmamız genç ve araştırmacı kadrosuyla her geçen gün kendini yenilemektedir. Tüm yenilikleri ve kolaylıkları müşterilerine sunmaktadır. Yatırımlarını firmaya yatırarak, büyümek, ilerlemek, gençlere istihdam sağlamak en büyük hedeflerindendir. Bayiliğini yapmış olduğu tüm ürünler geniş yelpazesi olan ürünlerdir. Firmamız her ürünün muadillerini 6-8 hafta veya 10-12 hafta gibi beklemeyi tercih etmeyen müşterileri için sorunsuz çalışacak, uygun şartlarda teslim ile her zaman müşterilerine yardımcı olmuş ve bir çok firmadan bu konuda takdir toplamıştır. Yeniliklere açık, kazançlı çıkmak isteyen tüm firmalarla çalışmaya hazırız. Bizim anlayışımızı taşıyan yeni genç firmalar piyasa da oluşmaya başlamıştır. Ve genç firmaların bakış açısı ile eski oturmuş, devlet sektörü gibi çalışan bir çok firmaların bakış açısı çok farklıdır. Arızalı bir ürünün tespiti için bile tahmin edilmeyen servis ücretleri şu ana kadar bir çok firmadan tahsil edilmiştir. Oysaki biz teknik bilgilerimizle, yeni ve pratik çözümlerimizle her türlü desteği müşterilerimizle paylaşmaya hazırız. Bazı müşterilerimiz bahsettiğimiz bir çok konudan şikayetçilerdir. Fakat müşterilerin bu tip şikayetlerini, istek arzularını karşılayan firmalar ancak bizim gibi düşünen firmalardır. Bizim çalışma sistemimiz meblağa ne olursa olsun ürünlerin teslim edilmesi, gerekli ilgi ve dürüstlüğümüzle şu ana kadar yaptığımız satışlarımız işte tüm bunların başarısı olduğuna inanıyoruz. Firmamız büyük gayret sarf ederek, kısa bir sürede adını piyasaya duyurmuş ve birçok firmaya rakip firma olmuştur. Çünkü çizgimiz hep aynıdır. Amacımız aynı çizgiyi koruyarak hep ileriye yönelmek olmuştur. Umuyoruz ki en kısa sürede bu bizim için aşılan başarılardan sadece birisi olacaktır. 15 yıllık tecrübelerimiz ve teknik bilgilerimizle sizlere hizmet vermekten onur duyarız. 

Doğru zamanda doğru adreste buluşalım. 

Saygılarımızla 

Firmamızın Yapmış olduğu Projeler:


-UNIVERSIAD ( ERZURUM KIŞ OLİMPİYATLARI ) 2011 de 8 ton MEŞALEYİ BİZ KALDIRDIK. 

Meşaleyi kaldırırmada kullanılan hidrolik pistonlar, güç üniteleri, yan kapakları indirmede kullanılan silindirler ve güç üniteleri ile hidrolik gücünün neler yapabileceğini birkez daha gördük. 

-TRABZON GENÇLİK OLİMPİYATLARI 2011 de 50 ton PLATFORMU BİZ KALDIRDIK. 

Hidrolik Platformu kaldırmada kullanılan Hidrolik sistemleri ( Güç üniteleri ve pistonlar ) gene Bilgin Makina olarak biz gerçekleştirdik. Aslında bu konuda söylenebilecek fazla bir söz olduğunu düşünmüyoruz. Hidrolik, Pnömatik sektöründe gerçek anlamda iş yapabilen sayılı firmalar mevcut. Bu devasal firmalardan tercih edilip bu kadar büyük bir organizasyon için görev almak bizim adımıza gurur ve başarı tablosudur. Umuyoruz ki bir sonraki büyük projelerde gene görev almak isteriz inşallah. Bu konuda bize destek veren bütün firmalara teşekkürlerimizi sunarız.


Bilgin Otomasyon Mühendislik Makina Hidrolik Pnömatik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Telefon : +90212222 55 15   Faks : +90212210 74 39 
Perpa Ticaret Merkezi, B Blok Kat:11 No:2015 Şişli İSTANBUL 

www.bilginmakina.com.tr